SPRINT NEWS ALBANIA

Politike

Presidenti i Republikës Ilir Meta publikon videon edhe në gjuhën angleze

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar në faqen e tij në facebook videon edhe në gjuhën angleze që tregon për shkeljet e Dvoranit.

“Mbrojtja e Integritetit të Gjykatës Kushtetuese, DETYRË MBI DETYRAT”!, shkruan kreu i shtetit në mesazhin e tij.

Ja postimi i plotë bashkë me videon:

Të dashur miq,

Me kërkesën tuaj po e publikoj dhe në anglisht spotin e parë në mbrojtje të Kushtetutës dhe integritetit të Gjykatës Kushtetuese.
Mbrojtja e Integritetit të Gjykatës Kushtetuese, DETYRË MBI DETYRAT!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?