Alarm për bombë në “Bulevardin Zogu i Parë”.

Aktualitet

Një alarm për bombë është dhënë pak minuta më parë në Tiranë.

Mësohet se çanta është gjetur kokretisht në Bulevardin Zogu i Parë.

Ndërkohë policia ka blinduar zonën.

Dhjetëra forca policie kanë mbërritur dhe kanë rrethuar vendin e ngjarjes.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?