Basha: Sokol Olldashi do të ishte krenar…

Aktualitet

Kryedemokrati Lulzim Basha, ka përkujtuar përmes një postimi në twitter, në 6 vjetorin e ndarjes nga jeta të Sokol Olldashit. Përmes një fotoje, krah djalit të tij, Glauk Olldashi, Basha shkruan se Sokolli sot do të ishte krenar të shikonte se si djali i tij i madh, Glauku,  po ecën ne gjurmët e tij.

“Sokol Olldashi do të ishte krenar të shikonte se si djali i tij i madh, Glauku,  po ecën ne gjurmët e tij. Jam i bindur se Glauku, të rinjtë demokratë dhe rinia shqiptare do ta përmbushin me sukses misionin e Shqipërisë si gjithë Europa. Na mungon Sokoli”- shkruan Basha.

Lulzim Basha@lulzimbasha_al

Sokol Olldashi do të ishte krenar të shikonte se si djali i tij i madh Glauku po ecën ne gjurmët e tij. Jam i bindur se Glauku, të rinjtë demokratë dhe rinia shqiptare do ta përmbushin me sukses misionin e Shqipërisë si gjithë Europa.
Na mungon Sokoli.

View image on Twitter
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?