Një 34-vjeçare është hedhur nga ‘Hotel Tirana’ dhe ka ndërruar jetë.

Aktualitet

Mësohet se një 34-vjeçare se është hedhur nga ‘Hotel Tirana’ dhe ka ndërruar jetë.

Sakaq, bëhet me dije se 34 vjeçarja G.V ka qenë në kushte të rënda psikologjike.

Akoma nuk dihen arsyet që çuan viktimën gjatë kryerjes së këtij akti.

Ndërkohë policia po heton për të zbardhur ngajrjen e plotë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?