Ky është burri me më shumë pierce në botë.

Kuriozitete

“Njeriu më me pirse” në botë shfaqi “brirët e djallit” të tij tërheqës në Konventën e Tattoo të Brukselit këtë fundjavë.

Brirët – implantet nëndermale që kushtonin deri në 1.500 pound ishin vetëm një nga format e shumta alternative të trupit në shfaqjen në kongres.
Gjermani, Rolf Buchholz, 60 vjeç, ka plot 450 pierce. 278 prej tyre janë në penisin e tij – por ai thotë se kjo nuk ndikon në jetën e tij seksuale.

Rolf tha: “Nuk është aspak problem. Unë kam pasur shpime tashmë kaq gjatë, nëse do të kishte ndonjë problem, unë do i hiqja ato shumë kohë më parë.”

Punëtori i telekomunikacionit mori pjesë në kongresin e tatuazheve, në një mbledhje vjetore të adhuruesve të modës trupore dhe artistëve të tatuazheve.


Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?