Shurroset rrugës Spartak Braho

Aktualitet

Ditën e sotme është mbajtur seanca e radhës plenare. Shumë prej deputetëve përpara se të hyjnë në parlament i kushtojnë një rëndësi të madhe pamjes të jashtme.

Mirëpo ka dhe nga ata që nuk janë shumë të kujdesshëm dhe hasin incidente.

Më i fundit ka qenë deputeti socialist, Spartak Braho, i cilin sot kishte veshur një kostum lino ngjyrë kafe të lehtë.

Mesa duket Braho nuk i ka vënë re detajet në kostum si njollën tek pjesa e gjurit, apo zinxhirin e hapur.

Këto detaje nuk i kanë shpëtuar as syrit të fotografëve, që kanë përfituar nga rasti dhe e kanë bërë pjesë të aparatit./newsbomb.al/

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?