Jeta luksoze e gruas së martuar me tre fëmijë dhe dy të dashur.

Aktualitet

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Kavajën, ku një person mbeti i vdekur dhe një tjetër u plagos.

E gjithë ngjarja ndodhi në shtëpinë e Marsida Qatjas, e cila është edhe molla e sherrit. Sipas burimeve ish i dashuri i saj Dritan Haxholli kishte shkuar për t’u sqaruar. Por aty ka gjetur efektivin Bledar Toçi, i cili ishte thirrur më herët nga Marsida.

Haxholli ka qëlluar fillimisht me armë drejt ekekitivit, ndërsa ky i fundit i është kundëpërgjigjur me armën e shërbimit, duke e lënë të vdekur në vend.

Ndërkaq, Qatja në polici ka deklaruar se efektivin e plagosur e ka të afërm dhe se  Dritan Haxholli që mbeti viktimë e ngacmonte vazhdimisht.

Në rrjetet sociale ajo reklamon jetën luksoze, udhëtime me avione private ndërsa është edhe pronare e një agjencie udhëtimesh.

Marsida Qatja, është e martuar, ndërsa ka edhe 3 fëmijë. Sakaq, mësohet se bashkëshorti i saj është emigrant jashtë vendit.

Qatja ka pranuar në polici se kishte një lidhje jashtëmartesore me viktimën, ndërkohë në rrjetet sociale ajo ka shkruar edhe për karakteristikat e ‘burrit të fortë’.

“Burri i fortë ka vetëm mjë pikë të dobët e ajo është femra që e dashuron”, shkruan ajo në një postim në rrjetet sociale.

72912645_494279957793081_6701759787769528320_n.jpg
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?