Kol Sallakja që i kërkonte Metës ta ndihmonte për t’i futur gruan në burg për korrupsion

Aktualitet

Tedi Blushi i ka kthyer një përgjigje të ashpër, gazetarit të News24, Sokol Balla pas një analize të këtij të fundit ku i kujtonte Presidentit një deklarate të bërë tek ‘Çim Peka LIVE’ në SYRI.net dhe SYRI TV për raportin e Venecias.

Balla i kërkon Metës të bëhet burrë e të mbajë fjalën për të dhënë dorëheqjen.

Blushi i përgjigjet me një kërkesë që sipas tij, Balla i ka bërë Metës për ti burgosur ish- gruan.

Ja çfarë shkruan Tedi Blushi dhe Sokol Balla:

‘Kol Sallakja që i kërkonte Metës ta ndihmonte për t’i futur gruan në burg për korrupsion, tani i bën thirrje për burrni! Të keqen e Tao-Spiropalit!

Image
Image
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?