SPRINT NEWS ALBANIA

Bota

Panik dhe frikë në Turqi pas tërmetit, regjistrohen 22 lëkundje të tjera

Turqia është goditur dje nga një tërmet i fuqishëm 5,8 ballë me epiqendër në Detin e Marmara.

Për pasojë 8 persona janë plagosur ndërsa brenda 6 orësh janë regjistruar plot 22 tërmete të tjera

Deri tani nuk raportohet për persona të vdekur.

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?