Edhe unë jam Kosovë/ Familja Krasniqi kërkon ndihmë. VIDEO

Aktualitet

Ne redaksine tone sapo na mberriti nje mesazh nga Kosova ku nje familje ne nevoje kerkonte ndihme. Ju bejme apel te gjithe atyre qe e lexojne kete sms dhe shikojne kete video te ndihmojne me sa te munden.

Ja dhe sms qe na mberriti prej Kosove nga familja Krasniqi:

Gazetar i nderuar jena ni famile shum e .varfur jetojm ne kusht shum te rende me ni dhom me rast socjal jam i smur aki munsi mema publiku ni video per iza te zotit.

Mejdi krasniqi fshati smallush komuna lipjan numri 045 910 351 publikoma edhe numrin vlla allahu te shperbleft kallxom sita publikon vllaShu famile e varfur jem vllau jem edhe jam i smut mos pona nimon naj kush per iza te zotot vlla allahu te shperbleft .

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?