Sherr masiv në Sarandë/ Përfshihen disa menaxherë hotelesh me emër dhe pronarët e tyre. VIDEO

Aktualitet

Një sherr masiv ka ndodhur në Sarandë, mbrëmjen e djeshme.  JOQ shkruan se në këtë sherr janë përfshirë disa disa menaxherë hotelesh me emër dhe pronarët e tyre.

Nuk dihet ende motivi i sherrit por siç shihet edhe në videon e mëposhtme, në këtë konflikt janë përdorur edhe shkopat e gomës. Në sherr përfshihen edhe disa policë që mundohen të ndajnë personat në sherr.

“Dy pronar te hoteleve aty afër kishin sherr per gati 20 minuta me pendrek. U përfshi menaxheri i nje hoteli shume luksoz aty. Tha se te gjitha ato hotele aty jane ne kontekste gjygjesore edhe sherre te tilla bejn shpesh Policia i arrestoi te gjithe pastaj. Ai golfi qe u ndal aty ishin police civil pastaj u perzie puna nuk dinim se kush ishte kush. Vetem e di se te gjithe jane arrestuar pasi erdhen 3 vetura te policis si përforcime.”, shprehet qytetari.  

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?