Raporti i OSBE-ODHIR, reagon kryeministri Rama

Politike

Kryeministri Edi Rama ka reaguar përmes një postimi në twitter lidhur për raportin e OSBE/ ODIHR për 30 qershorin si edhe deklaratata politike që pasuan publikimin e tij.

“Përpjekja për të ngritur një furtunë në gotë mbi Raportin e OSBE/ODHIR-it është e kotë, e gabuar dhe e dëmshme për vendin,e në radhë të parë për opozitën joparlamentare! Raporti ka çertifikuar zgjedhjet si krejt legjitime e ka dhënë rekomandime në shërbim të reformës që na duhet!” shkruan Rama

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?