Përfundon takimi i zyrtarit të DASH me Bashën

Aktualitet

Zyrtari i DASH, David Kostelancik, po qëndron për një vizitë në vendin tonë për të diskutuar për zgjidhjen e krizës politike në vend.

Ai sapo ka zhvillura një takim një takim me kreun e PD-së Basha në selinë blu. Takimi nisi në orën 14:11.

Takimi ka zgjatur më shumë se një orë dhe sipas burimeve mediatike aty është folur për mënyrën se si do të mund të zgjidhet kriza e rëndë politike të cilën po kalon vendi.

Zyrtari i lartë i DASH pas takimit me Bashën do të zhvillojë një takim me kryetaren e LSI Monika Kryemadhi.

Më herët gjatë ditës ai ka takuar edhe zyrtarë të mazhorancës

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?