SPRINT NEWS ALBANIA

Sport

LUIZA GEGA VENDOS REKORDIN NË BERLIN…

Në garën e 2000 metrave me pengesa, në mitingun ndërkombëtar të Berlinit në Gjermani, atletja shqiptare regjistroi kohën 6:00.07, duke zënë vendin e tretë, që do të thotë medalje bronzi.

deneme bonusu veren siteler

“Sot vendosa një nga rezultatet më të mira të karrierës time sportive dhe për më tepër vazhdoj të ndihem vërtet në formë shumë të mirë. Mezi pres të filloj përgatitjet për kampionatin botëror “Doha 2019”. Faleminderit të gjithëve për suportin, do të thotë vërtet shumë për mua”, – ka shkruar Luiza Gega në rrjetet sociale pas garës së Berlinit.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?