TAKIMI ME BASHËN, META ZBARDH ÇFARË DISKUTUAN

Aktualitet Politike

Presidenti Ilir Meta tha se gjatë takimit u diskutua mbi krizën aktuale që po kalon vendi.

‘Sot prita në një takim Kryetarin e Partisë Demokratike, z.Lulzim Basha për të diskutuar mbi krizën aktuale që po kalon vendi. Kërkohet përgjegjshmëri dhe sjellje europiane nga të gjithë’, shkruan Meta.

Kujtojmë se Basha mbërriti në presidençë rreth orës 09:00 dhe takimi zgjati vetëm 20 minuta.

Ndërkaq, kreu i shtetit ashtu sikurse ka paralajmëruar do të jetë në pritje të kryeministrit Edi Rama deri në orën 13:00,ndërsa në zyrën e tij shkoi sot që në 05:00 të mëngjesit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?