Kandidati i Patozit bëhet sërish baba/ Të paktën e bëri një punë.

Aktualitet

Arben Skënderi dhe psikologia Denada Toçe janë bërë prindër të një djali të cilin e kanë quajtur Sebastian.

Lajmin e bën me dije vetë Skënderi për miqtë e tij në Facebook teksa shkruan: “I prekur e i lumtur qe sot familja ime u shtua dhe me Sebastien-in e vogël…”. Ky është djali i dytë për familjen e çiftit.

Dhuratë më të bukur Skënderi s’mund të merrte në këto ditë të ngarkuara politikisht që e kanë gjetur në fushatë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?