Çfarë gëzimi/ Olta Xhaçka sërish shtatzënë

Aktualitet

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka është sërish në një pritje të ëmbël.

Ajo dhe njeriu i saj i jetës, ish deputeti PS, Artan Gaçi janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë tre vite pas lindjes së vajzës së tyre Hana(e para poshtë) tre vite me parë.

Tashmë ministrja e Mbrojtjes që ka filluar ti tregojë disi format e rrumbullakosura në publik mendohet të jetë në muajin e pesë.

Ende nuk dihet gjë për gjininë e bebit të ardhshëm.

Çifti po e ruan sekret lajmin e bukur, por ka shumë gjasë që në qeverinë me nota tejet feministe të Ramës të thyhet edhe një rekord tjetër, një grua që lind teksa është anëtare kabineti.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?