Përleshje dhe të shtëna me armë në Lungomare të Vlorës. Dyshohet për një të plagosur.

Aktualitet

Të shtëna me armë në Lungomare të Vlorës.

Të shtënat janë dëgjuar në zonën e “Ujit të Ftohtë” dhe policia ka nisur verifikimet e ngjarjes.

Dyshohet për një të plagosur.

Sipas informacioneve paraprake dyshohet se ka patur një konflikt mes disa personave në një lokla të zonës.

Polcia është në vend ngjarje për të hetuar rrethanat e kësaj ngjarje të rëndë.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments