Kur Safet Gjici deklaronte se ‘PD dhe Sali Berisha janë e ardhmja’. VIDEO

Aktualitet

Pasi dështoi në kandidimin e tij për kryebashkiak të Kamzës, pasi dështoi për tu bërë deputet në Kukës, ku doli Mimi Kodheli, Safet Gjici ka vendosur të kandidojë për bashkinë e Kukësit.

Ka qenë vetë Rama që e prezantoi disa javë më parë Gjicin, në një takim ky kryeministri shkoi dhe iku me helikopter, duke mos u futur fare në qytetin e Kukësit.

Por e shkuara e Safet Gjicit nuk ka lidhje fare me Edi Ramën, por me PD-në.

Këto janë pamjet e fushatës në vitin 2013, kur Safet Gjici në cilësinë e presidentit të futboll-klubit të Kukësit thoshte se ‘PD dhe Sali Berisha janë e ardhmja’, dhe bënte thirrjet për të votuar kandidatët e Partisë Demokratike në Kukës.

© SYRI.net

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?