SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Tjetër kandidat nga lista e PD refuzon mandatin. Emri

Një tjeter kandidat nga lista e PD ka refuzuar te marri mandatin. Behet fjale per kandidatin ne listen e Lushnjes, Klement Çela.

Ja çfare shkruan Çela ne profilin e tij menjehere pas refuzimit te mandatit:

JO,JO,JO!!!

Kurrësesi nuk mund të bëhem pjesë e kësaj farse!
Nuk mund të jem pjesë e këtij parlamenti,ku sundon korrupsioni,krimi,pafytyrësia dhe imoraliteti!
Nuk mund të çoj dëm votat e qytetarëve lushnjar,votat e demokratëve të mi,në parlamentin e krimit!
Jo zotërinj, REFUZOJ të jem pjesë e këtij llumi të shoqërisë!

Të nderuar demokrat dhe miq,

Ashtu si po ju bëj me dije refuzimin tim,pra për të MOS u bërë pjesë e këtij parlamenti fasadë dhe të inkriminuar,ju bëj thirrje që çdo ditë e më shumë të bëhemi bashkë për ta mposhtur këtë të keqe!
Sinqerisht, Klement Çela

Fotografia e Klement Çela
Fotografia e Klement Çela
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?