KRYETARI I PS SHKODËR EMËROHET DREJTOR I POSTËS

Aktualitet

Paulin Ndoja u largua nga detyra dhe në vend të tij u emërua Edmond Emini, që mban edhe postin e kryetarit të PS.

Ky rrotacion në prag të fushatës elektorale, pritet të pasohet nga të tjera. Prefekti Valdrin Pjetri deklaroi se ky është vetëm fillimi duke paralajmëryar ndryshime të tjera.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *