CELULARI I MERR JETËN 14-VJEÇARES/ PO LAHEJ NË VASKË

Bota

Një vajzë 14-vjeçare ka humbur jeten në qytetin e Cheboksary në Rusi pasi po lahej në vaskë.

Vajza me emrin Yuliana Vytsotsakaya nga Rusia u mbyt pasi telefoni i saj ra në brenda vaskës dhe i ka dhënë një goditje të fortë elekticiteti që e la pa ndjenja.

Prindërit e saj thirrën ambulancën por nuk arritën që ta mbanin në jetë.

Sipas prindërve të viktimes vajza po lahej në vaskë dhe po fliste me shoqet e saj. Nga hetimi i vdekjes duket se telefoni i vajzës ka rënë në vaskë dhe i ka dhënë asaj goditjen fatale.

Kjo është vrasja e tretë këtë vit që dikush humb jetën për shkak të përdorimit të telefonit.

54521493_280747316157858_7821258037267529728_n.png
54525730_260531568228733_1311318322230329344_n.png
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?