I akuzuar për blerje votash në Dibër, Gjiknuri zgjidhet sekretar për çështjet zgjedhore.

Aktualitet Politike

Mësohet se, kryesia e PS-së ka ngarkuar ish-ministrin e Energjitikës Damian Gjiknurin sekretar për çështjet zgjedhore.

Gjithashtu bëhet me dije se Gjiknuri do të koordinojë edhe punën për reformën zgjedhore.

Ndërkohë gjatë mbledhjes kryeministri ka diskutuar me Kryesinë për Kongresin që pritet të mbahet më 23 mars, ku ka kërkuar pjesëmarrje maksimale, për zgjedhjet vendore dhe situatën politike.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments