Meta ndërpret vizitën në Azerbajxhan, ndjek nga afër protestën

Politike

Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka ndërprerë vizitën në Azerbajxhan dhe është kthyer në Tiranë 1 ditë para parashikimit.

Mesojmë se Presidenti i Republikës ka ndryshuar axhendën e tij dhe është kthyer mbrëmjen e djeshme nga Azerbaxhani ku ndodhej për një vizitë zyrtare.

Aktualisht Presidenti ndodhet në zyrë duke ndjekur nga afër situatën, kanë bërë të ditur mediat.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments