ITALI/ SHQIPTARËT SHERR MASIV ME KACAVIDA E SËPATË. VIDEO

Aktualitet

Policia italiane ka arrestuar 6 shtetas shqiptarë pas një sherri masiv në Via Mola.

Sipas mediave italiane ajo që filmuan kalimtarët e rastit ishte një skenë e frikshme që shkaktoi panik te të gjithë.

Sipas dëshmitarëve, shqiptarët e përfshirë në sherr kishin me vete pistoletë, sepatë dhe kacavida.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments