Dhunohet një tjetër mjek. Emri

Aktualitet

Dhunohet një tjetër mjek. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në spitalin e Lezhës.

Bëhet e ditur se është dhunuar mjeku dermatolog Zef Doda. Mësohet se mjeku është goditur me mjete të forta dhe ka pësuar fraktura. Ende nuk dihen shkaqet, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje.

Kujtojmë se nuk është hera e parë që dhunohen mjekët. Së fundmi, në Durrës një mjek u dhunua nga një pacient i dehur, ku u qëllua me tullë në fytyrë duke pësuar dëmtime serioze. Ndërsa pak javë më parë u dhuna edhe mjeku i Infektivit në QSUT, Gentian Stroni.  

RRIHET një tjetër mjek (EMRI)
0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments