SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

E pazakontë/ Pedagogu shqiptar nderohet me medalje nga Presidenti i SHBA Donald Trump!

Një lajm i pazakontë ka mbërritur nga Washingtoni për pedagogun, aktivistin civil dhe politikanin e Opozitës Arian Galdini.
Ditën e Pashkës Ortodokse, Arian Galdini është njoftuar zyrtarisht se Presidenti i SHBA Donald Trump, ka firmosur për të vlerësimin me medaljen Lifetime Achievement Award.
Kjo medalje nga Presidenti Trump për Arian Galdinin vjen në një moment kur ky i fundit ka marë edhe disa vlerësime të tjera ndërkombëtare.
Ceremonia e dorëzimit të Çertifikatës me firmën e Presidentit Trump do të bëhet pas pak javësh në Tiranë dhe në Washington.

Rezultate imazhesh për arian galdini trump
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?