Çollaku/ Të dashur gazetarë ju lutem pranoni ftesën e Sandër Lleshaj nesër për…

Aktualitet

Nga Kreshnik Çollaku

Te dashur gazetare ju lutem pranoni ftesen e Sander Lleshaj neser per tu pajisur me kundragaze.

Madje nese keni mundesi merrni dy tre te tille. 
Ne proteste do te kete gra,te moshuar dhe te semure.

Gazi qe pergatitet te perdore Sander Lleshi eshte toksik dhe ka pasoja te renda ne shendet.

Te dashur gazetare me kundragazet tuaj mund te ndihmoni qytetare qe Sander Lleshaj planifikon te helmoje neser.

Te dashur gazetare, ju siguroj cdo protestues do tu jete mirenjohes…pervec infromimit te drejte te asaj cka po ndodh.

Ndersa Sander Lleshaj,ministri sadist i rendit,te mos harroje shprehjen e popullit “cfare nuk paguhet ne vend,shenohet ne defter,dhe ska borxh qe mbetet pa paguar”…,heret ose vone.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?