SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Çmenduria e tij nuk ka kufi/ Ka hallin vetëm mos i dëmtohen dritat e Motelit të tij. FOTO

Një skelë e lartë hekuri është ngritur mbrëmjen e së enjtes përpara Kryeministrisë, duke veshur krejtësisht hyrjen e saj.

Sikurse vërehet edhe në foton e publikuar në Opinion.al, skela është ende në proces montimi, çka do të thotë se vendosja e saj ka nisur sot.

Nuk dihet nëse institucioni po merr masa për protestën e opozitës, apo ndoshta kanë vendosur të bëjnë ndonjë restaurim?

Sidoqoftë, sikurse tashmë është mësuar, vetë Rama nuk do të jetë në Kryemninistri dhe as në Tiranë të shtunën e 16 Shkurtit.  Ai do të udhëtojë drejt Vlorës, në kuadër të takimeve publike të turit “Bashkia që duam”. / M.B

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?