Shën Valenti vjen me vrasje në Tiranë…

Aktualitet

Mëngjesin e kësaj të enjteje u gjet e pajetë pranë liqenit të Sharrës një grua e moshës 49-vjeçare.

Policia jep vetëm inicialet, L. Xh.

Po sipas Policisë së Tiranës, gruaja është vrarë me armë zjarri dhe për pasojë ka gjetur vdekjen.

‘Nga këqyrjet në trup rezulton se shtetasja L. Xh., është qëlluar me armë zjarri pistoletë dhe si pasojë e plagëve tëmarra ka gjetur vdekjen. Policia po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit’, thuhet ndër të tjera në njoftimin e policisë së Tiranës.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments