Qëllohen me armë zyrat e njësisë administrative në Lezhë

Aktualitet

Është qëlluar me armë godina e njësisë administrative të Blinishtit në qytetin e Lezhës. Ngjarja ka ndodhur gjatë natës, ndërsa mësohet se nuk ka persona të lënduar.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, dhe deklaron se janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Nuk ka ende asnjë emër konkret si i dyshuar për sulmin me armë por policia ka shoqëruar 10 persona.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments