Shkolla 9-vjecare “Ali Podrimja” në Tropojë, sot në mëshirë të fatit.

Aktualitet

Valter Meshi.

Shkolla 9-vjecare “Ali Podrimja” B.Curr sot ne meshire te fatit.

Te dashur miq, kjo eshte siguria e nxenesve ne shkolla.
Fatmirsisht vetem deme matriale, por nje shkolle e tere ne panik, dhe evakuim total ne mes te ores mesimit. Nje fasade e Drejtorit te Arsimit Tropoje.
Ne fakt investimet serioze i ka per vilat e tij dhe pasurimin e familjes vet.

Lutemi zotit qe kane shpetuar nxenesit dhe mesuesit.

Ja fotoja qe na erdhi ne redaksine tone.

Fotografia e Valter Meshi
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?