Tropojë/ Nxënësit shkojnë me batanije në shkollë

Aktualitet
Nga Valter Meshi
Kjo eshte situata e Arsimit ne Tropoje, nxenesit shkojne me batanije ne shkolle, ndersa gjimnazi “Asim Vokshi” ka shkruar nje peticjon per bojkotin e mesimit deri ne permisimin e kushteve ne shkolle.
Drejtori i Arsimit Petrit Zeneli vjedh cdo dite fondet e arsimit dhe i shfrytezon per djalin e tije te cilin e ka derguar me studime ne Amerike, gjithashtu supervjedhjen e perdore per te rritur vilen e tije ne Tirane dhe ate qe ka ne Tropoje.
Prokuroria duhet te nise menjehere hetimet per pasurine e Drejtorit 5 vjecare te arsimit ne Tropoje.
0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments