Veliaj feston ditëlindjen, publikon për herë të parë foto me djalin e tij

Aktualitet

Erion Veliaj feston sot 39-vjetorin e lindjes së tij. Këtë herë ndryshe nga çdo ditëlindje tjetër, kryebashkiaku është shfaqur me anëtarin më të ri të familjes së tij, vogëlushin Kajan.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ku shfaqet së bashku me bashkëshorten e tij, Ajolën dhe djalin e tyre të vogël, krybashkiaku nuk nguron të falenderojë dhe të gjithë ndjekësit e tij për urimet në këtë ditë.

“Shumë faleminderit të gjithëve për urimet, jeni një bekim i vërtetë. E çmojmë përditë mbështetjen tuaj e ju duam pafund – Eri, Ajo & Kai”, shkruan Veliaj.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?