SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Kam punuar 15 vite në Angli, vjen dhe ma prish shtëpinë ky rop q….VIDEO

Ai u shoqërua me forcë nga ana e policëve të shqiponjave, mirëpo banorët e tjerë që ishin në protestë bllokuan furgonin duke bërë të mundur lirimin e tij.

Duke folur për Fax Neës Sokol Dema, banori tha se policët ushtruan dhunë ndaj tij duke e qëlluar me grushte. Edhe në pjesën e buzës protestuesi kishte rrjedhje  gjaku,  ç’ka vërteton dhunën e ushtruar.

“Kam punuar 15 vite në Angli dhe e kam sjellë të gjithë mundin këtu në këtë shtëpi, dhe të vijë të ma prishë ky ropq*ri”, u shpreh banori që u shoqërua me forcë nga ana e policisë.

Banori vijoi më tej duke thënë se kjo është hera e katërt që po tentohet që ti prishet banesa dhe lokali, ku ka mundur që të punësojë një pjesë të të afërmve të tij që gjenden në kushte të rënduara ekonomike.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?