SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Çollaku/ Gjushi i Tiranës e ka një hall…

Kreu i grupit te keshilltareve te PD ne Bashkine e Tiranes, Kreshnik Çollaku, ka reagur ne profilin e tij ne lidhje me hallin e madh qe e ka zene Gjushin e Tiranes, sipas tij.

Ja reagimi i plote i Çollakut:

Gjushi i Tiranes e ka nje hall..

———————

Shoh se Gjushin e Tiranes e ka zene halli.
Halli eshte Keshilli Bashkiak.
Gjushit te Tiranes i duhet keshilli bashkiak.
Gjushi i Tiranes nuk i ka votat ne keshill.
Gjushit te Tiranes i duhen votat ne keshill.
Gjushit te Tiranes i duhen votat per te grabitur troje publike,dhe opozita ne keshill nuk e le.
Gjushi i Tiranes per te grabitur Pronen Publike duhet te shkele ligje e kushtetuten.
Gjushi i Tiranes e di se duke shkelur ligjet,shpejt mund te jete shok dhome me Gjushin e Durresit.
Gjushi i Tiranes nuk ble dot keshilltare.
Gjushi i Tiranes,tani qe banda e Sajes qe i siguronte vota ne Tirane eshte prapa hekurave,nuk ka as vota ne Tirane.
Gjushi i Tiranes enderron te qeverise pa opozite.
Gjushi i Tiranes enderron te qeverise pa Keshill.
Gjushit te Tiranes nuk i dalin llogarite.

Gjushi i Tiranes ka rene ne hall,por ai nuk e di se hallet e tij sapo kane filluar…

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?