Berisha takon Lu për ti dhënë lamtumirën, por komentuesit masakrojnë Lu-në.

Aktualitet

Berisha lajmeronte ne profilin e tij per nje takim lamtumire qe kishte kryer me ambasadorin aktual te SHBA-ve ne Tirane, Donald lu.

z Berisha i shoqeronte fotot e takimit me vetem dy fjale: Takim lamtumire me z Lu.

Por i menjehershem ka qene reagimi i komentuesve ku e cilesonin Lu si shkaktarin kryesor te droges dhe mbeshtetes te Rames.

Ndiqni disa nga komentet e komentuesve: 

Sokrat Turtulli Ky e shkaterroi kete vend per veprimin dhe mosveprimin e tij. Ky per mua ka qene koka e droges bashke me vlahutinin dhe se deri ne fund zbatoi porosine e soros…nuk e ka merituar kurre doredhenien tende…
Basri Vata Neveri per kete mbrojtes te drogès dhe drogaxhiut.

Menaxho

Lefter Kurti Lamtumire ? Atij fytyr miu as nje lamtumire sduhet dhene se e beri shqip corap e parcela barishtesh ortak i bandave me ne krye kryeshalgjatin rama
7
Flamur Qoshja Po ve takon kete futyr mit o Z. Berisha, ky pleh nuk ka len poshtersi pa bere kunder P D dhe Shqiperise, ky do perzen me ceremoni nga Shqiperia se shum tt zeza i ka sjell ne bashkepunim me qeverin duke i dale me mbrojtje krimit dhe korrupsionit Qeveritar ne dem te Shqiperise dhe Shqiptareve.
Jetmir Gjana Populli Shqiptar eshte populli me pro Amerikes .Lu me vjen keq por ka punuar kunder interesave Amerikane ne vendin tonn.
1

Mondi Edmond Ambasadori i soros jo i amerikes, ambasadori me qelbanik qe ka pas shqiperia
1

Toni Tropoja Jepja lamtumiren per gjim jeten,, mos pafshim ksho face ne shqiperi ma?
1

Gazmend Zeqiri Ambasadori me i keq i Shba i ardhur ne shqiperi z Berisha ai zoti lu qe u be pal me Edi ramen foli per peshqit e mbajti Ramen me krah te ngroht shuqur qe theu qafen plera …..

Ali Kurti Ambasador kinez dhe me keq akoma .?
Ambasador me negativ se Donald Lu
Dhe Romana vlahutin per shqiperine në keto 28 vite tranzicion nuk kan ardhur me te keqijn se keta.?
Levizja Per Shqiperine Europiane Zoteria ambasador i ka bere nje dem shume te madh ketij vendi, pasojat e se ciles do te jene shume te renda.

Sidi Hasanaj Ambasodor qe ne 4 vjet nuk mbahet mend te kete mbrojtur njehere interesat e ShBA-ve ne publik. Por vetem dilte dhe bente rolin e avokatit te rilindjes… e cuditshme sesi nxirrte ne proteste personelin e soros per gjoja proteste per reformen ne drejtesi… nje nenpunes i betuar i soros dhe nje avokat ( i mire paguar besoj) i rilindjes!
Genci Kurbin Po ke futur te takoj njeri ai maskara I mbushi valixhet edhe tani don te iki

M

Afrim Kabashi Akoma se ka thy zverdhkun ky halabaku aziatik !
Lulzim Tota Ja qift tan kina nanen kinezit mutit
1

Artur S Nabo Ambassador plehre lamtumire
1
Edvin Rama jepi nje peshk me vete perversit se e ka kerkuar per koh te gjate

M

Ladi Brahimi Doktori i vuri ne dhemball, Don lun dhe kokashten.

Fari Xhediku AMBASADORI ME I PA BESUSHEM DHE I DYSHTI NE TE GJITHA KOHERAT.

Menaxho

Përgjigju10m

Fari Xhediku KURR MOS ARRDHTE NJE ABASADOR SI KY.
Pireas Aleksis Me ne fund u zhduk zagari

Menaxho

Përgjigju12m

Gjovalin Bushpepa Prap kinezi nuk eshte arratis,?

Menaxho

Përgjigju30m

Tan Tironci E mbushi thesin dhe ky dhepra

Menaxho

Përgjigju33m

Leonard Nezha Takohet istitucjoni..se merr malli doktorrin per kte.

Menaxho

Përgjigju13m

Selim Bugaci Jepjani dhurata nje tupan se i duhet ketij kinezi

Menaxho

Përgjigju17m

Vasil Prendi po iku ky pa e kap peshkun e madh

Menaxho

Përgjigju5m

Niko Nikos Mos ma gacmoni berishen se e kam dashnorin e mamit

Menaxho

Përgjigju9m

Hamzai Koleci pse takove

Menaxho

Përgjigju40m

Eri Era Shife Pse e takon o sale ti ca nuk the per ate

Menaxho

Përgjigju13m

Pëlqej

Përgjigju30m

Rahmani Mandri Zduhet taku miu ai serdhi me ndihmu me shkatrru
0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments