Shpërthim me eksploziv në Laç

Aktualitet

Shpërthimi ka ndodhur pranë një lokali në lagjen nr.4, lokalit të Llesh Burukut, por nuk dihet cili ka qënë objektivi. Nuk njoftohet për viktima, por për dëmë të shumta materiale në zonën e prekur nga goditja.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për mbledhjen e provave dhe ende nuk ka dalë me një njoftim zyrtar për rastin. Shpërthimi ka ndodhur gjatës natës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *