Rama mbledh Kryesinë e PS

Politike

Partia Socialiste ka mbledhur paraditen e sotme Kryesinë e Partisë, ku përveç diskutimeve për sesionin e ri do të diskutojë dhe rendin e ditës për Asamblenë që mbahet të premten e 6 shtatorit, ku do të analizohet performanca e qeverisë.

Mbledhja po  zhvillohet në Pallatin e Kongreseve,  ku i pranishem eshte dhe kryesocialisti dhe kryeministri i vendit Edi Rama.

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments