Apel për ndihmë/ At Nikollë Marku në gjëndje të rëndë shëndetësore. Video

Aktualitet

At Nikollë Marku ka nevojë për ndihmën tonë, për ndihmën nga kombi që ai aq fort e deshi dhe e do. Prifti shqiptar vuan nga një sëmundje e rëndë, sëmundje e cila është duke ia rrezikuar jetën patriotit dhe humanistit shqiptar, informon MekuliPress.info

E pavarura “MekuliPress” ka kontaktuar At Nikollë Markun. Ai ishte i drejtëpërdrejtë dhe i sinqertë me ne: “Tani unë kam nevojë për ndihmën e shqiptarëve. Unë jam sëmurë rëndë, nëse ka dikush që do më ndihmonte, nëse ka shqiptarë që mendon se unë kam përfaqësuar me dinjitet Kishën autoqefale shqiptare, atëherë ju lutem të më ndihmoni. Ju lutem mos e harroni Shqipërin Etnike ajo është më e rëndësishmja më jetikja”, u shpreh lodhëshëm për MekuliPress, prifti shqiptar nga dioqeza e Shën Mërisë, At Nikollë Marku.

“Nëse dikush është shqiptar me zemër të madhe, e ndjen me të vërtetë se veprimtaria që bëjmë ne në kishë është plotesisht shqiptare, është plotësisht tradicionale, me të vërtet që i përket kombit shqiptar… unë uroj nga zemra që të gjejë ndihmen tek ai njeri që do më ofroj një ndihmesë për të berë një vizitë në qendrat e mjekësise jasht vendit, shprehet i bengosur dhe i sinqertë, Ati ynë, Nikollë Marku.

P.s.
LLogaria bankare: Intesa Sanpaolo bank, Elbasan, Albania AL43208310370000074225135102 me euro SWIFT code e USALALTR

Kontakto banken: 00355-42 276 222 dhe 00355-69 208 0903

Ja videoja thirrëse për ndihmë drejtuar shqiptarëve anëkënd botës:

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments