Kamza mposht Tiranën me rezultatin 0-1. VIDEO

Sport

Kamza ka mposhtur Tiranën me rezultatin 0-1, në takimin e parë të Kategorisë Superiore të zhvilluar në “Selman Stërmasi”. Ishte Sebino Plaku që me golin e tij në minutën e 90-të i dha fitoren skuadrës.

Tirana dështon kështu të festojë me fitore rikthimin në Superiore, por kampionati është i gjatë dhe trajneri Ze Maria do të ketë kohë për të rregulluar defektet e skuadrës së tij, për të qëndruar brenda objektivit sezonal.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *