Ish deputeti Ndocaj, ndihmon një familje të varfër në Mirditë. VIDEO

Aktualitet

Ish deputeti i Lezhes dhe njekohesisht i quajtur “Kaubojsi” ka ndihmuar nje familje te varfer, por te respektuar ne rrethin e Mirdites. Gjestin human ish deputeti e ka bere publike nepermjet nje video te hedhur ne profilin e tij zyrtar ne FCB.

Ja dhe statusi i plote i shoqeruar me video tek familja e varfer:

Mirditoret edhe pse te varfer jan shum mikprites dhe fisnike , pata nderin per te ndihmuar nje familie te varfer por fisnike per festat e fundvitit me fondet e mia personale.
Politika e kalbur ne shpirt dhe ne mendje, qe sarrin te kriojne as minimumin jetik per familiet shqiptare , Mafia politike ka marr peng ekonomin dhe dhe vendin.
VOTONI EDUART NDOCAJ PER LEZHEN 2019.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?