Noka: Po vidhen 200 mln euro, ç’mund të flasim tjetër?!

Aktualitet

Partia demokratike ka rinisur betejën sot për mbrojtjen e godinës së Teatrit Kombëtar dhe ngritjen e kullave mbi trullain e tij. Deputeti Flamur Noka ka marrë fjalën në Komisionin për Ekonominë dhe Financat.

“Qytetarëve po u videhn mbi 200 milionë euro. A mund të ketë ky komision axhendë tjetër veç kësaj?!” deklaroi ai.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?