SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Besnik J Aliaj/ Një kontribut për shkencën dhe Shqipërinë. Foto

Krenar per kerkimin shkencor ne Universitetin Polis! Biblioteka e Kongresit ne Washington DC, SHBA, perseri tregon interes te vecante per dokumentimin e botimeve tona shkencore te Polis_Press ne kuader te qendres sone OMB Obsevatori Basenit Mesdhetar, si dhe Programit Nderkombetar te PhD organizuar nga Universiteti Polis dhe Universiteti Ferrara-s Itali 🇦🇱 🇮🇹 🇺🇸 ….

Kete rradhe behet fjale per studimin: When a river flows! Qe ka të beje me risite e planifikimit te qendrueshem ne pellgun ujembledhes te Lumit Seman! Keqardhje qe nderkohe qe tregohet interes ne rritje nderkombetar (perfshi bibliotekat ne Sapienza Rome, Cineca Itali, TU Vienna Austri, etj), askush ne vend nuk ka vleresimin me te vogel per keto pune origjinale! Sidoqofte kjo nuk na dekurajon fare! Suksese ekipit, kerkuesve dhe sidomos kolegeve Loris Rossi dhe Enrico Porfido!
Go Polis International!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?