Filluan mbjelljet/ 1800 rrënjë kanabis në Gjirokastër

Aktualitet

Rreth 1800 bimë të mbjella kanabis sativa, janë sekuestruar nga policia në zonën e Gjirokastrës. Policia thotë se ka arrestuar një përson si të dyshuar për këtë mbjellje në një pronë publike.

Eshtë ndaluar nga policia 59 vjeçari me inicialet S.N dhe hetimet po vazhdojnë por ndërkohë janë referuar materialet në prokurori edhe për shtetasin R.B 51 vjeçar nga Permeti

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments