PD drejt bojktotit të Parlamentit

Aktualitet Politike

PD ka mbledhur grupin parlamentar.

Mbledhja po zhvillohet me dyer të mbyllura, por kanë rrjedhur debatet dhe kërkesat  e deputetëve.

Burime nga PD, janë shprehur se ka diskutime dhe disa deputetë kërkojnë që si hap të parë të bojkotohen punimet e Parlamentit.

Berisha: Bojkot total. Nuk mund te qendrojme me ne kete parlament.

Flamur Noka: Hapi i parë mbetët bojkoti i parlamentit. Ramës i dhamë shumë kohë për Xhafën.

Bardh Spahia: Të marrim në konsideratë bojkotimin e parlamentit.

Klevis Balliu: Qytetarët na kërkojmë të mos jemi më në parlament. Nuk është Kuvend, por teatër.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *