Blendi Klosin e përzënë nga takimi

Aktualitet

Blendi Klosi është përzënë nga një takim në Tiranë ku do të diskutohej për inceneratorët, thuhet ne mesazhin e bere publik nga ish-kryeministri Berisha.

I Ftuar Blendi Klosi i cili iku me vrap pasi nuk perballoi dot theniet, dhe kryetari i Bashkise Fier jo prezent. Mediat nuk kane shfaqur asgje dhe kjo eshte e tmerrshme pasi ka te beje me te ardhmen e Shqiperise dhe femijeve tane’, thuhte me masazhin e berë publik nga ish-kryeministri Berisha.

Ja çfarë shkruan ish-kryeministri Sali Berisha:

Blendi Klosin e përzënë nga takimi!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Pershendetje Dr,dje ne Tirana Internacional Hotel eshte mbajtur Konference me diskutimin lidhur me Inceneratoret qe duan te ndertohen.Eksperte te huaj, shoqeri civile, banore te Fierit dhe gazetare prezent.I Ftuar Blendi Klosi i cili iku me vrap pasi nuk perballoi dot theniet, dhe kryetari i Bashkise Fier jo prezent. Mediat nuk kane shfaqur asgje dhe kjo eshte e tmerrshme pasi ka te beje me te ardhmen e Shqiperise dhe femijeve tane. Turp turp. turp”.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?