Vëllai i Fatmir Xhafës: Po na sulmojnë, janë zbërthyer ata në Itali. Audio

Aktualitet

Kanë kaluar 24 orë dhe ai nuk kthen përgjigje dhe ne e dimë sepse ai nuk bën një jetë normale. Ai është një nga bosët më të rëndësishëm të trafikut të drogës në Shqipëri me bazë në trafikun e drogës’, tha deputeti Ervin Salianji.

Ne publikojmë sot një material audio që Agron Xhafaj e vazhdon trafikun e drogës. Ju ftojmë të ndiqni materialin:

Pjesë nga audio-përgjimi:

Trafikanti – Erdha për të bërë atë rrugën

Agron Xhafaj – trafikantit: Të jetë hera e fundit, se po na sulmojnë

Agron Xhafaj- trafikantit: Mos më bjer më në qafë se po më sulmojnë vëllain

Agron Xhafaj-trafikantit: Më kanë nxjerrë emrin. Ata plehrat po na sulmojnë shumë.

Agron Xhafaj-trafikantit: Ata në Itali janë zbërthyer komplet/

0 0 votes
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments