SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

I vranë djalin për një karikues/ E ëma shpërthen në mallkime ndaj prokurorit që liroi 4 të rinjtë

Deklarata e nenes se djalit 22 vjecar , i cili u vra me thike me zemer , per nje karikues. ( ne foto prokurori)

“Sot është një ditë e zezë për mua! Marvin tim ma vranë përsëri!. Tre nga kriminelët që bashkëpunuan në vrasje dhe dhunuan trupin e tij, në momentet e fundit ndërsa djali jepte shpirt, prokurori monstër, vampire, demoni, sharlatani, maskarai Artan Lulaj i etur për para, i kishte liruar nga burgu pa e ditur askush!O zot çfarë tmerri! Të shikosh vrasësit e birit të vetëm pa akuzë, të lirë në sallën e gjyqit dhe tek i shihja më dilte parasysh video e ngjarjes, shkelmat e tyre mbi trupin e djalit tim! Sa më e madhe se kaq duhet të jetë dhimbja? Dhe çfarë torturash të tjera duhet të kaloj!

Më thoni o njerëz, çfarë duhet të bëj në këtë vend? Si do ta vendos drejtësinë? Ju lutem më ndihmoni…”

Ky ne foto, eshte prokurori Artan Lulaj. Prokuri i ceshtjes se vrasjes se djalit 22 vjecar Marvi Mihali, i cili u vra me thike ne zemer per nje karikues celulari. Grupi i vrasesve ishin 4 persona. Mbasi kaloi pak kohe dhe doli nga vemendja e publikut, ky prokuror liroi 3 prej tyre duke mbajtur ne burg vetem ekzekutorin. Ne vrasjen e djalit 22 vjecar moren pjese te 4-t, madje nderkohe qe jepte shpirt nga thika ne zemer, ata e gjuanin me shkelma trupin e djalit . Prokurori i nxori jashte pasi u ndryshoi akuzen : nga bashkepunim ne moskallzim krimi. Gjeti hapesire ligjore prokuror pederasti per te bere dhe ai nje grush me dollare. Mos kallzim krimi , nderkohe qe u organizuan dhe i dolen ne prit djalit duke i ngulur thiken ne zemer dhe duke e torturuar. Zot, sa pune ke me njerezit funderrina te ketij vendi. Robit i behet derman , por Zotit jo. Mjere kush e zemeron ate.

Në foto prokurori qe liroi kater te rinjte qe kryen vrasjen.

Rezultate imazhesh për marvi mihali e vrane

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?