Christina Aguilera, skena të nxehta në klipin e ri. Foto

Aktualitet

Pas një ndërprerje gjashtë vjeçare, Christina Aguilera ka bërë rikthimin e saj muzikor me një këngë të quajtur “Accelerate”, prodhuar nga Kanye West.

Këngëtarja 37-vjeçare ka sjell një klip ‘të nxehtë ‘ për fansat e saj.

Shume provokuese dhe seksi, Aquilera në një intervistë për Billboard, tregoi për vendimin e saj për të bashkëpunuar me burrin e Kim Kardashianit, Kanye West.

Fansat kanë reaguar ndaj këtij klipi, duke e quajtur tejet seksi.
cris2

cris3

cris4

cris1